Download


TETRIS

Říká se že každý programátor má svuj tetris, tak tady je ten můj, provedeni je slabši, grafika jenom minimální, jen taková kopie klasickýho tetrisu podle digihry,prostě sem se jen trošku nudil o prázdninách 🙂

Zdrojový kód (Borland C++ a Turbo assembler)
Direct X tetris

Když sem si chtel trošicku vyzkoušet programovani pod DirectX .Tak sem byl liný neco vymýšlet ,tak jsem  okopiroval svůj starý program pro dos 🙂 Opět dalsi nudnej tetris, tentokrat navic s par zvukama a hudbou stazenou z netu 🙂

Zdrojový kód (Visual C++)
Seznam her

Pokud si vyměnujete dohrané hry s kamarády mohl by vás zajimat tento program s kterým si můžete vytvořit seznam svých her spolu se zakladnimi informacemi o nich a ten si pak vytisknout nebo ulozit do textového nebo html souboru. Může vám to trosku usnadnit praci protoze minimálně vam to seřadi hry podle abecedy.

Zdrojový kód (Visual C++)
Slovník

Program se kterym si muzete vytririt vlastni slovni(k)cek,ze ktereho se pak muzete ucit slovicka. UI inspirovano existujicimi slovniky Lingea Lexicon a Prodict,urceno vsak k vytvoreni vlastniho maleho plne editovatelneho slovnicku,pricemz jazyk neni specifikovan.

Zdrojovy kod (Visual C++)
Piškvorky

Moje piškvorky.Možnost hry jednoho hráce proti jednomu slabému vestavěnému algoritmu nebo asi 20 externich algoritmu (pro ně musite mit os schopný spouštet 16 bitové dos programy).Taky si můžete zahrát proti jiným lidem po internetu pomoci tcp/ip.

Zdrojovy kod (Visual C++)
Pexeso

Moje pexeso -klasická logická hra několik sad kartiček možnost hry pres TCPIP

Zdrojovy kod (Visual C++)
Meteroid

Moje hra do retro souteze o Dos hru. Technicky docela jde ale hratelnost je miziva, ale aspon sem se procvicil v programovani. K spuštění potřebuje DOSbox.

Zdrojovy kod (Watcom C++ +JWasm)